Uzņēmums BM Industrial ir viens no labākajiem metināšanas darbu jomā

Uzņēmums BM Industrial tika dibināts 2006. gadā un veiksmīgi attīstās kā metāla konstrukciju ražotājs, kas ieņem vienu no līderpozīcijām metinātu metālizstrādājumu ražošanas jomā Baltijā. Uzņēmums izmanto savu pieredzi un zināšanas, lai īstenotu dažādas sarežģītības projektus, kas ļauj veikt visus procesa posmus – no metāla konstrukciju un ražojumu projektēšanas līdz to piegādei pasūtītājam. BM Industrial ir visi nepieciešamie sertifikāti, lai klientiem garantētu maksimāli kvalitatīvu produkciju (ISO 9001, EN 1090).
Ražošanas daļā strādā tikai sertificēti metinātāji un citi augsti kvalificēti speciālisti. Uzņēmums tikpat viegli veic aprēķinus un sagatavo dokumentāciju gan saskaņā ar ES normām, gan arī NVS normām.

Ražošanas iespējas un produkcijas kvalitāte

Uzņēmuma pašu ražošanas laukumi sastāda 4000m2 un ir aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai ražotu augstas kvalitātes metāla konstrukcijas un ražojumus. Uzņēmums piegādā drošu un kvalitatīvu produkciju, kura pilnībā atbilst Pasūtītāja un Eiropas kvalitātes normu prasībām.

BM Industrial Uzņēmums aktīvi sadarbojas ar uzņēmumiem no valstīm: Latvija, Igaunija, Lietuva, Vācija, Somija, Zviedrija, Baltkrievija, Dānija, Slovākija.

Mēs strādājam pēc principa – individuāla pieeja katram Pasūtītajam

Mēs neesam masu ražotājs, kas ir mūsu priekšrocība. Sadarbojoties ar Pasūtītāju, mēs pielietojam radošu, individuālu un atbildīgu pieeju. Profesionāla projektētāju un tehnologu komanda izgatavo metāla konstrukcijas, kas pilnība atbilst Pasūtītāja individuālām prasībām, kā arī konsultē optimālākajam projektēšanas risinājumam.